Pražírna

Ochutnej naši s láskou
praženou výběrovou kávu!

Přejít do e-shopu

Káva

Pražení je nákladný i náročný proces. Není to totiž jen o tom koupit ty správné stroje, ale hlavně se naučit pražením kávu uctít. Ne spálit.

Začátky výběrové kávy

S výběrovou kávou jsme sice v Brně začali v 2012 jako jedni z prvních, ale nabízená káva nebyla naše vlastní. Výborná a kvalitní byla, což o to. Ale káva z vlastní pražírny… to byl cíl, ke kterému jsme jednou chtěli dojít. Nepotřebovali jsme tam doběhnout – věděli jsme totiž, jak nákladný i náročný proces to je.

Začátky výběrové kávy

Nabídka, která se neodmítá

Jednoho listopadového dne jsme úplnou náhodou narazili na inzerát. “Plně zařízená pražírna ke koupi”. No, co vám budem – skočili jsme po tom jak po uzeným a v podstatě jsme ze dne na den získali pražírnu i s pražičem. Díky tomu jsme překročili tu náročnou fázi učení, jak si tu mašinérii nastavit tak, aby pražila, jak chceme.

Nabídka, která se neodmítá

Nová Mitte tvář

Proto jsme už v lednu 2020 vypustili naše první kafe, které se okamžitě zařadilo mezi zavedené značky. Nebyl to žádný ledabylý pokus, bylo to precizní pražení. Jako doteď.

Na jaře 2021 jsme se rozhodli dát naší kávě, kavárnám a zkrátka celému brandu nový nádech. Našli jsme si geniální Veroniku Rút Fullerovou, která nám pomohla změnit design kafe, navrhnout oblečení, přišla s ohromnými kreativními nápady, který se promítá do všech mittevěcí – od těch malinkých, jako nálepky, až po mikiny či tašky.

Nová Mitte tvář
MITTE KAFE VÁM 
BUDE PO CHUTI

MITTE KAFE VÁM
BUDE PO CHUTI

Vlastnoručně & precizně upražené

Konečně si pražíme vlastní kafe! Zrna z celého světa získáváme s heslem „udržitelnost & férovost“ na paměti.  Nejlíp chutná správně připravené a v dobré společnosti. Přijdete na něj k nám, nebo si ho objednáte na doma na našem eshopu?

Přejít do eshopu

chcete být
v mitte dění?

Sledujte nás

Pro nejčerstvější novinky nás sledujte
na sociálních sítích.

Chceš u nás pracovat?

Máme nejlepší tým, výtečnou kávu a nezaměnitelnou atmosféru.
Takhle vypadá dream job. Přidej se k nám!