Mitte Panská

Panská 7, 602 00, Brno-střed

Po – Čt: 8 – 20 |  Pá: 8 - 21  |  So: 9 - 21  |  Ne: 9 – 19
Státní svátek: 9 – 19

Ukázat na mapě

Židlička

Úplně první Mitte. Kavárna v historickém centru Brna, s posezením uvnitř i nádherným vnitroblokem na siestu pod širým nebem.

Tři stolky, pár židliček a výběrová káva

Úplně původně vznikla naše první kavárnička na Panské 11 jako součást hostelu Mitte, který jsme otevírali v roce 2011. Vzhledem k tomu, že bylo přízemí hostelu trochu nevyužité, jsme se rozhodli na přelomu března/dubna 2012 otevřít maličkou kavárnu. Tři stolky, pár židliček a výběrová káva z pražírny Doubleshot. A tak v Brně vznikla jedna z prvních kaváren s výběrovou kávou.

Tři stolky, pár židliček a výběrová káva

Kavárna jak Brno

V září 2019 jsme se rozhodli z této oblíbené, punkové minikavárničky udělat kavárnu jako Brno. Pro více lidí, než pár lidí ubytovaných v hostelu, který stejně v polovině 2020 zanikl. S atmosférou, kterou budete chtít zažívat znova a znova. Přesunuli jsme ji proto z Panské 11 do většího prostoru na Panskou 7, kde nás najdete doteď.

Kavárna jak Brno

Mitte dění

Chlouba této kavárny v centru je zámecký vnitroblok, který si pěstíme jako bonsajovou zahrádku. Světýlka. Květiny. Stylové židličky i stolečky. Klid. Synonymum nedělní pohody. V létě se ale čas od času stává mitte dění skvělých akcí. Ty pořádáme ve spolupráci s dalšími brněnskými brandy jako Bucheck, Ještě jednu a další.

Mitte dění

Jak to u nás vypadá

chcete být
v mitte dění?

Sledujte nás

Pro nejčerstvější novinky nás sledujte
na sociálních sítích.

Chceš u nás pracovat?

Máme nejlepší tým, výtečnou kávu a nezaměnitelnou atmosféru.
Takhle vypadá dream job. Přidej se k nám!